czwartek, 6 października 2016

Moja ulubiona gra komputerowa

27 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja ulubiona gra to minecraft, ponieważ jest bardzo ciekawa. Można w niej odkrywać różne światy! Serdecznie polecam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moją ulubioną grą jest The Sims ponieważ można twożyć swoje rodziny i historie polecam to gra dla cierpliwych. ^^ Polecam S.A.

  OdpowiedzUsuń
 4. Maciek Czerwionka XD6 października 2016 05:33

  Moja ulubiona gra komputerowa to Robocraft. W tej grze tworzy się robota, a następnie walczy się dodanymi wcześniej broniami np. nożami Tesla, Działkami, snajperkami itp. Można grać z przyjaciółmi oraz z innymi. Gra jest dostępna na komputerach więc troche szkoda. grę tę oceniam na 7/10 tylko dlatego, bo trudno zebrać pieniądze oraz wolno zdobywa się poziom.
  Na początku dostajemy 3 podstawowe roboty nazywane: robo1, robo2 oraz robo3. Dostajemy różne skrzynki od "CPU" zależy zawartość skrzynek. Cpu to taki poziom robota, który pokazuje jaki mocny jest twój robot. Robocraft to połączenie Minecraft z World of Tanks. Bardzo polecam tą gre. Maciej Czerwionka ^^.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja ulubiona gra komputerowa to Minecraft. Ta gra pobudza moją kreatywność. Można w niej budować wszystko co chcesz. Ta gra jest nie tylko jednoosobowa tylko też wielu osób. Dlatego ją bardzo lubię.

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja ulubiona gra to "skarby" W tej grze lubię trzeci poziom, bo można wykonać ciekawie przejścia. Jest tam skrzynia, w której zdobywa się dużo skarbów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Moją ulubioną grą jest FIFA 17. Jest w niej wiele trybów takich jak np. Ultimate Team i droga do sławy. Można w nią grać online i offline. Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Moja ulubiona gra komputerowa to Minecraft. Lubię w niej projektować i budować domy.

  OdpowiedzUsuń
 10. Moja ulubiona gra komputerowa to "Skarby". W tej grze najbardziej lubię
  3 poziom, który jest taki, że trzeba włączyć dźwignię aby uruchomić sekretne przejście.Tym przejściem można dojść do skrzyni w której jest dużo skarbów.

  OdpowiedzUsuń
 11. Moja ulubiona gra to FIFA. Są tam fajne tryby Ale na najbardziej podoba mi się Ultimate Team. Bardzo lubię ten tryb bo otwiera się paczki po tym robi się skład zawodników z paczek
  Gra się albo z komputerem albo z ludźmi, najlepiej jest grać z ludźmi bo tak naprawdę nie wiadomo czy się wygra, czy przegra. W Jest bardzo dużo trybów. Te tryby to kariera zawodnika kariera menadżera i droga do sławy, czyli gra Angielskim zawodnikiem -
  Alex’em Hunter’em. Tak w ogóle bardzo fajna gra polecam zakup gry.

  OdpowiedzUsuń
 12. Moja ulubiona gra to minecraft. Bo można w niej budować zamki i rzeczy, które mogę wykorzystać w codziennym życiu.

  OdpowiedzUsuń
 13. Moja ulubiona gra komputerowa to FIFA. Ta gra jest bardzo fajna. Najnowsza FIFA to FIFA 17.Gram w nią sam, ale można grać
  w nią grać w kilka osób.

  OdpowiedzUsuń
 14. Moja ulubiona gra nazywa się ,,my dophing shoow. Jest to gra o delfinie i różnych stworzeniach ogólnie morskich .Tam prowadzi się delfina i przeskakuje przez np. obręcze czasami nawet przynosi grzechotki. Ta gra może nie jest interesująca ale bardzo wciąga ten kto nie ma czasu za dużo to właśnie może w to zagrać!

  OdpowiedzUsuń
 15. cs go a druga to Gta 5

  OdpowiedzUsuń
 16. Moja ulubiona gra to mc bo mam mincraft wurst i miecz posejdon ai sie lubie klepac :P ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  OdpowiedzUsuń
 17. Moja ulubiona gra kompurerowa to Minecraft , Kogama , Agar.io oraz Sliher.io. Lubię te gry ponieważ są super :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Moja ulubiona gra to:
  - moviestarplanet
  - splix.io

  OdpowiedzUsuń
 19. Moja ulubiona gra to splix.io . Żadko gram na komputerze w jakieś gry z lvl i wgl ale często gram w splix.io ponieważ jest fajna. Polecam. Taka Izabela :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Moja ulubiona gra to FIFA 17. Jest tam nowy tryb "droga do sławy".W nowym trybie jest tam postać nierealna Alex Hunter.Są nowe funkcje rozgrywki rzut y wolne,karne,rożne.Na zakończenie chce powiedzieć ,że dzidiaj w nią gram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!masło.

  OdpowiedzUsuń
 21. moja ulubiona gra komputerowa to msp jest świetna

  OdpowiedzUsuń
 22. moja ulubiona gra to camand and counter generals z dodotkie zero hour ta gra jest super fajna szczegulnie część czwarta chin znaczy się mijsja

  OdpowiedzUsuń
 23. moją ulubioną grą jest życie ! życie to niekończąca się gra ...koledzy,przyjaciele,rodzice,zwierzęta i niezapomniane chwile .Nie mam najlepszej innej gry KOMPUTEROWEJ . Zycie to moja ulubiona gra

  OdpowiedzUsuń
 24. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń